Pohlcovač pachu ALP Olej

 
Plně hrazen ze systému zdravotního pojištění!

Tento produkt je určen do všech typů stomických sáčků. Speciální olej se promíchává s obsahem sáčku, kdy neutralizuje pachy u zdroje a také vytváří na hladině nepropustný film. Velmi účinný při řídké stolici a urostomiky.

Je velmi efektivní jak při manipulaci při výměně sáčku, tak při upouštění nahromaděných plynů.

Nedráždí stomii, neucpává filtr a je vhodný i pro výpustné sáčky.

Kód VZP 00 86 855 30 ml, balení 1 ks

Aplikace:

  • nakapejte 6 – 15 kapek do sáčku před nasazením
  • podle potřeby můžete množství kapek zvýšit
  • u výpustných sáčků je možná následná aplikace přes výpustný otvor

Složení: rostlinné oleje, esenciální oleje

 

Prakticky každý stomik se potýká s problémem, jak potlačit zápach, který může vzniknout při výměně sáčku nebo při nadměrné plynatosti.

Je to nepříjemné doma, ale zejména při použití toalety v prostředí, kde se střídá hodně lidí, je to nepříjemné při návštěvách, dovolených atd. Neustále se musíme hlídat, aby nedošlo k úniku zápachu. Myslíme na to, kde skrytě vyměnit sáček - to jsou okolnosti které mám výrazně snižují náš životní komfort.

 

Zdravotnické prostředky nepoškozují žádný materiál ani kůži, nelepí a nezanechávají skvrny.

 

Doporučené kombinace

DOPORUČENÉ KOMBINACE

Všechny kombinace produktů hrazených v měsíčním limitu 350,- Kč.
 

 
ALPÍK E-shop

ALPÍK E-SHOP

Široký sortiment kvalitních výrobků EKO drogerie a BIO kosmetiky Vám i Vaší rodině dovolí pečovat o sebe a svůj domov tak, aby jste žili hodnotným a radostným způsobem.

 
Likvidátor pachu

NEJSTE STOMIK?

Volně prodejné přírodní produkty na neutralizaci zápachu ve zdravotnických zařízeních, domovech důchodců, domácnostech, ale i v průmyslu.

 
StomaLinka ConvaTec

Nevíte si rady?

Bezplatná Stomalinka® - jsme tu pro Vás. Pokud máte jakýkoli dotaz ohledně ošetřování stomií, používaní pomůcek, limitů, …

 

Atest č. CLČ 551-61/2010-3-4, EX 100025

Přípravky jsou testovány a schváleny Státním zdravotním ústavem Praha. Státní zdravotní ústav je příspěvkovou organizací ministerstva zdravotnictví. Jeho postavení a úkoly jsou stanoveny § 86 zákona č. 258/2000 Sb.,o ochraně veřejného zdraví a o změně některých souvisejících zákonů, ve znění pozdějších předpisů.