O nás

 
Plně hrazen ze systému zdravotního pojištění!

Společnost A.L.P. ecology, s.r.o. se sídlem v Ostravě se od roku 2000 specializuje na výrobu, aplikaci a distribuci unikátních prostředků pro neutralizaci pachu s obchodním názvem Likvidátor pachu.

Naše produkty nacházejí uplatnění ve zdravotnictví, průmyslu a domácnostech, kde dokáží neutralizovat široké spektrum obtěžujících zápachů. Likvidátory pachu jsou testovány a schváleny Státním zdravotním ústavem Praha.

Od roku 2005 spolupracujeme s největšími distributory zdravotnických pomůcek v České republice, od roku 2007 jsou některé naše produkty v plné úhradě zdravotních pojišťoven pro pacienty se stomií.

V současnosti vyvážíme naše neutralizéry do několika zemí EU.

Naším cílem je vyrábět a dodávat na trh ekologicky nezávadné, nealergické a lidskému zdraví neškodící výrobky, proto jsou veškeré naše produkty založeny na přírodní bázi.

V roce 2009 jsme otevřeli v Ostravě prodejnu, kde nabízíme kromě našich produktů také osvědčené eko-produkty předních světových výrobců.

Naše společnost je úspěšně certifikováná dle norem 
ČSN EN ISO 9001:2009 a ČSN EN ISO 14001:2005

Těší se na Vás kvalifikovaný a profesionální tým pracovníků, který Vám pomůže při výběru toho nejvhodnějšího řešení k Vaší maximální spokojenosti.

Tým A.L.P. ecology, s.r.o.

Doporučené kombinace

DOPORUČENÉ KOMBINACE

Všechny kombinace produktů hrazených v měsíčním limitu 350,- Kč.
 

 
ALPÍK E-shop

ALPÍK E-SHOP

Široký sortiment kvalitních výrobků EKO drogerie a BIO kosmetiky Vám i Vaší rodině dovolí pečovat o sebe a svůj domov tak, aby jste žili hodnotným a radostným způsobem.

 
Likvidátor pachu

NEJSTE STOMIK?

Volně prodejné přírodní produkty na neutralizaci zápachu ve zdravotnických zařízeních, domovech důchodců, domácnostech, ale i v průmyslu.

 
StomaLinka ConvaTec

Nevíte si rady?

Bezplatná Stomalinka® - jsme tu pro Vás. Pokud máte jakýkoli dotaz ohledně ošetřování stomií, používaní pomůcek, limitů, …

 

Atest č. CLČ 551-61/2010-3-4, EX 100025

Přípravky jsou testovány a schváleny Státním zdravotním ústavem Praha. Státní zdravotní ústav je příspěvkovou organizací ministerstva zdravotnictví. Jeho postavení a úkoly jsou stanoveny § 86 zákona č. 258/2000 Sb.,o ochraně veřejného zdraví a o změně některých souvisejících zákonů, ve znění pozdějších předpisů.